Květen 2011

Hotovo, co dál?

30. května 2011 v 12:03 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Koupil sem si dvě nová trička, ikdyž sem si řek, že nakupovat budu až na dovolený.Je to neuvěřitelný.Nechodim do školy, v práci nové místo, vše je jiné.Ona mi pořád píše a já pořád nevím jestli chci mít vedle sebe takovýdleho exota.Jeden exot na druhém konci Evropy mi stačí.Když sem si včera v práci zapoměl klíče a vracel se, přemýšlel sem o tom, že to tady zabalím a z konce prázdnin se nevrátím.Nedodělaná škola by byla škoda.Jenže co tady.

Mám pocit, jakobych stál na konci skály.Asi jí miluju tu milou měkkou anorektičku.Nechce mě, ale něco cítím.Nevím co budu dělat ve škole, až je uvidím.Co řeknu, ste kreténi?
Strašná škoda že tamta odjinud někoho má, taková škoda!Udělal bych sokoliv abych jí mohl mít.
K němu a slečně umělecké už dávno nechodím, není čas.
Takové to žití bez plánu.Nevím kde sem.
Změnilo se to, že jsem asi stokrát na pivu se stovkou nových lidí.Zkušenost a zmatení.Pak je tu ona a extravagantní pomluvy ve vzduchu smazávající mé vykolejování.Chci toho využít a dostat to do třídy.Jdu na to, můj kámoš Fb pomůže.

Na druhém konci

28. května 2011 v 2:02 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Jako by to byl konec.V práci už víc chtít nemohu taky přišel ten debil se kterym sem se pohádal a když mě viděl tak jak čuměl, měli ste ho vidět a dokonce pozdravil!
Na školu už úplně seru, ani dneska sem tam nebyl, nejvíc pohoda.
A teď večer, táa si stěžuje že chodim pozdě domů :D ctj?? to sem vždycky chtěl tohle řešit
a s ní, dělá že jí na mě záleží, ale přitom si se mnou hrozně hraje, vše prožívá...
já jen nevím jestli to mám opravud riskovat a zneužít jí, moc příležitostí už nebude

mám pocit, že je konec, jemu sem se pomstil, líbání s ní jasný signál, trapná SMS od nejlepší kámošky
mám opravdu chuť se z láta na jihu nevártit, dubnové chvilky ve Starbucksu byly fajn
víte kdo mi píše!!!!!!!!!!!!! jooooooooo

Management na pivu

25. května 2011 v 22:16 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Neuvěřitelné.Jste zvyklí na svůj stereotyp a najednou vstáváte v jiný čas, chodíte na jíné místo do jiné budovy.Vcházíte do krásné nové administrativní budovy, zdravíte recepční.Jste v kvádru a v té luxusní zasedačce se cítíte blaze.Kolem úžasní lidé a vy s nimi jen debatujete o mezilidských vztazích, dostáváte za to zaplaceno a ještě potom na pivko.No nebyl tohle ráj?!

Byl.Bylo to skvělé.Nový kolektiv, noví lidé, nové zkušenosti a hlavně kontakty.Mám plnou hlavu práce a lidí.nejhorší že si ani neumím představit, jak se vrátím.Teoreticky se díky povýšení v práci už nikdy vracet nebudu, jenže škola a ty lidi v ní je to poslední , co teď můžu slyšet.Fakt nevím jak tam nastoupím.

Potvrzují tvrzení pro letošní kěten: Lidi vám udělají nejlepší zábavu, zvýší náladu a pocit vlastnictví kamaráda je k nezaplacení!

PS:Za poslední dva dny jsem byl 5x na pivu!

Ve tři ráno

22. května 2011 v 11:43 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Ona nejllepčší kámoška je povrchní kráva.Jen se s ní směju, smutné. Ony dvě mi ani neřeknou že do ven, ale přesto aspoň pomůžou.V práci hroznej dojeb.A včera se mnou šla ta slečna Hustá.Vnucovala se,starala se, hodila na mě celej její zkurvenej život a chtěla vědět jestli by to mezi náma šlo?Co to kurva je?Já se ještě smiřuju že sem byl s někym takovim venku a vona tohle.Jakoby se chlubila tim, že se vykousla s tisícovkou kluků.Důležité je ale info, a to sem dostal.Píča slečna bohotá o mě řekne:,,Novon je asi gay" :D no tvl a prej že sem holku (neměl) jen aby si ostatní nemysleli žesem gay :D tak to mě dostalo nejvíc.Pak se mě snažila stokrát vožrat.A to sem kvůli ní nešel na pivo s tamtim!Kdybych tohle věděl...kriste!

No víceméně úžasná sobota, jak dám zejtra zkoušky nevím, ještě že dneska nic nemám.
Žaludek na vodě,husina,wc,ospalky,hlad.

Jedu se opalovat

19. května 2011 v 13:31 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Projdu se po školní chodbě a hned mám milion adeptů na sex, rozjíždějí se mi kyčle a zrychluje dech.Včera jsem si připadal jak ta největší společenská děvka.On, nepřítel, mi posílá odkazy jakobysme byli nejlepšími přáteli, nejsme, ale to jak dolejzá ho v mých očí seká stále na nižší a nižší úroveň.Kdykoliv se otočím doleva tak pan Chytrolín čumí.Pořád a vždycky.Pan Sarkastický včera :D že mě má nastavenýho jako tapetu na jeho PC (smích) .Slečna Frankofoní mi připadal odosobněná a trochu dál.Slečna urozená potvrdila svou děstkost a je s ní vlastně nuda.

Slunce pálí až do pochcání a lidé odhalují své anorektické kosti a vyhublosti.Je to děsně sexy.Učení teď polevilo, krom vysněné prezentace mé čekájí jen dva testy a to za dlouho.Jedu se opalovat.

Nové poměry

17. května 2011 v 22:20 | pan Nedostižný
Co se kurva děje!
On, znovu ON pan Ironický mi volá jak se mi líbila sobota?!A že prej zejtra dem s nim a s holkama na pivo!Pak mi píše ona Slečna Frankofoní a vše potvrzuje.Pak ve škole dojdem s Ann k názoru že moje nej. kamrádka je kráva se všim všude a přes fb mi to dnes opět potvrdila.
Konečně mám pocit, že tu partu kterou sem chtěl.Vtipný chytrák,frankofoní anorektička a urozené děcko plus já, no fantastická čtyřka!
V práci za hvězdu a výhled na nové kamarády/ky, viz příští týden několikadenní sezení.
Neuvěřitelné a pinďu trhající.
O přestávce volám Kachně a kecáme o letenkách (ohh jak důležitá konverzace-poznal sme její pošťačku)

útržkovitý život

16. května 2011 v 12:31 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
chybí mi ta vůle, ten cíl a ta síla dělat věci vklidu dobře a důsledně
neni čas, dělám zbrklé věci,vůbec nepřemýšlím, náhodně koukám po profilech, kde náhodně najdu film, stáhnu a koukám
naordinovaný život se stává náhodně uskutečněný
vyhlídky na dny nechávám ,,taknějak volné" abych pak mohl náhodně dělat věci, které nebyly v plánu
čas, kdy je třeba nejvíc zabrat, kdy všechno musí klapat
potřebuju klid, jenže klid není na programu, nějak to dopadne a až si na klid udělám čas budu se nudit, schválnost a nevyváženost
jak mám být klidný a vyrovnaný,když všechno přeháním, našlapovat pomalu ale jistě teorie nezažitá v praxi
přamýšlím kdy odjede,kdy tam bude abych si to sním mohl vyměnit
jídlo nejídlo žeru nepřibírám cítím se tlustě
prach a špína, tlak matky na úklid nedokončena přeměna pokoje dva roky
dospělost před branou já nemám zkušenosti nebyl čas..
nejsem ve škole plán? ne náhoda,píšu článek plán?ne potřeba
včera jsem si namlouvla jak nejsem unavený,nic jsem se nenaučil a nakonec polomrtvě smrděl v koupelně
chuť bojovat je, ale neví se jak a kdy
zataženo šedivo utlumený hustý vzduch rozpracovaných projektů, které jen těžko najdou realizaci v mém útržkovitém životě
potřeboval bych aby den měl 36 hodin a týden 9 dnů
řeším své vlasy a nutně v sekundách myšlenkových nevychovaností utíkám a hledám inspiraci

lidé rovnají aby cuchali, jí aby kadili, milují aby brečeli, staví aby bořili, dospívají aby se chovali dětsky, studují aby hloupli, tváří se aby lhali, kamarí se aby byli sami, žijí aby se neřeklo a umírají aby se vědělo

Schoulit se

15. května 2011 v 10:21 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
Strašně mi chybí.Chtěl bych být s Lopezem ve Starbucksu.Oni byli úžasní, zase z druhé strany kamarádů.Příští rok budu kalit jak hovado.

Přišli náhle.On typický španěl hezký a uřvaný.Ona mluvila anglicky, ale laciná sukně prozradila, že se jedná o českou zlatokopku.Nakonec byla fajn.Včerejší noc fajn s ním a s ní.Divil sem se, že šel taky.Byl jsem jak ten, který nakonec přišel za mnou do práce.Skvělé.Potěšilo mě to.Jí se libím, mám do toho jít?
Přes spoustu času mám mnoho učení.Tento týden byl klidnější a tmavší.Testy v práci se neodvratně blíží a já niv neumím!V úterý píšem test, kriste!Ještě že zítra není tělák.
natož že spim 5 hodin denně nejsem vůbec ospalý..

Syté barvy

8. května 2011 v 19:55 | pan Nedostižný |  zběhle iritující
stín na pravé zdi mi připomíná dtsví.Možná proto že jsem se narodil v létě.

Je neuvěřitelné jak s rostoucím věkem pociťuju jednoduchost lidí, kteří se nechají tak lehce oklamat designem, módou a reklamou,popřípadě facebookem.Je úžasné sledovat svůj vlastní život a měřit diametrální rozdíl mezi tím jak to je a jak si myslí ostatní, že to je.Mám taky pocit, že mémyšlneky jdou mnohem rychleji než myšlenky ostatních.Nikdy bych nenazval výměnu názorů za hádku, protože si opravdu myslím, že mě ten druhý pouze nepochopil.

Dnes v práci jsem dostal ,,novou kancelář" (nechci být konkrétní) jen se potvrdilo mé povýšení.Pocit odpovědnosti.Je to pozice kde mé méno musí být má značka, každá chyba bude hodně vidět.Na stranu druhou to je víceméně luxus, můžu si dělat co chci a mám mnohem větší pravomoce.

Nedávno jsem si četl přibližně rok staré články, je neuvěřitelné , jak se vám po dvanácti měsících provětraj názory a hlava celá obecně.Jsou tak plné zdravých a rozumných názorů,poznání a myšlenek. A hlavně největší rys je, že jsou velmi sebekritické.Na minulý květen si nějak nevzpomínám, při čtrní článku mi přijde že je to to první období, kde se začinám radovat z malérů, chci se z nich učit a získávat zkušenosti.Článek Problém jako výhoda mluví za vše.

Nová holka v práci je typický příklad otevřeného,věčně kalícího člověka.Je zajímavá drzá a sprostá.Někdo na noční život by se hodil, ale jak bylo řešeno v minulém článku, teď na to není vhodná doba.Viz povýšení.

Nenápadně oddaluju pubertální suaréé na příští rok, kdy bude po zkouškách.

Škrcen časem

7. května 2011 v 8:25 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Shon.Zmatek.Stres.Nemám absolutně žádný čas.Na každý den něco mám, žádné odpoledne není volné.Ráno jsem myšlenkama v odpoledni, odpoledne jsem myšlenkama ve večeru a večer jsem mylšenkama ráno.Pořád něco, škola,práce, autoškola, koníček.To jsou hlavní pilíře,který mě obíraj o čas.Vzal jsem si toho moc.Nejhorší je, že jsem si za poslední měsíce vypěstoval určitou nemoc-tendenci, že jakmile mám volné odpoledne, hned někomu volám, něco si domlouvám a snažím se ten čas věnovat zábavě.Jenže pravdou je, že když mě čekají troje zkoušky z různých věcí, nemůžu si dovolit hrát si pařmena.
Snažil jsem se to vyřešit, ale nejde to.Mám všechno naplánovaný na měsíce dopředu a čas kdy vše povolí, kdy budu mít vše za sebou bude až tak kolem prázdnin.Přemýšlel jsem o příštím roce, jenže to bude vše jiné jelikož mi odpadnou tři z aktuálních týdenních aktivit.Nemůžu usnout, chodím spát kolem jedné,zbytečně.

Nejvíc mě štve, že se nedokážu na nic soustředit a dělám základní chyby.Musím lhát a vymýšlet si, abych ustál.

Hledání Optima

2. května 2011 v 20:32 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Můj způsob života náročný na čas dostává grády.Čím dál tím víc pociťuju, že je strašná škoda, že nestuduju.Já na gympl chodím jen proto, že tu školu chci mít za sebou.Ve volném čase si úkoly nedělám, na semináře a laborky nechodím, jen se učím na testy.Nemám čas se věnovat tomu, čemu chci.Nejradši bych si vklidu projel své oblíbené stránky a nechal se inspirovat k dokončení přeměny mého pokoje.Chtěl bych víc trávit čas s přáteli.Chtěl bych ale mít také víc peněz a proto teď chodím víc do práce.

Myslím, že se pomalu dostávám k jistému optimu, vyrovnanému poměru práce:škola:kamarádi:koníčky.Byly sice prázdniny a to hned jarní nebo velikonoční a já je na 100% využil ale s tím, že jsem je opravdu potřeboval.Využil jsem k těm věcem, které je potřeba dělat jednou za měsíc.Nic navíc není.Pravdou je, že mám stále mezery.Kdybych svůj diář využíval víc,psal si tam víc detailů,bylo by to asi lepší.

Co se vztahů týče je to fajn, až na školu, kde se z opravdových přátelství stala umělá hra na přízeň.Více se teď orientuju na práce, znovu objevuji lidi s kterými se paradoxně vidím víc než s rodiči.