Zotavení

27. dubna 2011 v 12:38 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Mám zas chuť psát veřejně.Jenže už tak mám pocit, že is ostatní holdují a tančí na mých vyvrhnutých vnitřnostech.
Včera se v práci objevila nová holka, má očividně velké ambice a Vedoucí směny mě jako napotvoru musela před ní shodit, jenže měla důvod.Po dlouhé době jsem se ocitlv jiném oddělení a můj výkon nebyl stoprocentní.Za poslední týden v práci mám pocit, že jsem se toho hodně naučil, spíš sem udělal dost chyb, ze kterých se budu učit!

Celkově se teď sám k sobě chovám jako kdybych byl hotový dospělý člověk a to, doufám, nejsem.Jako dospělý chci být sebejistější, klidnější, soustředěnější.Přijde mi, že ta práce mě nutí rychlejc dospět.To, že se stále učím nové věci mi přijde až trochu nepřirozené.Mé myšlenky jsou takové bohémské-obecné a důležité.Přitom jak jsem dřív psal o rozjetém vlaku tak zdaleka nezastavil.

Chybí mi ta puntičkářská část co udává nadlidské výkony a dře.Snaživost a soustředěnost se mě drží jen na vlásku a já je přitom tolik potřebuju.Přesto je dnešní volný-zatažený den důkazem, že tyhlety dvě S tu jsou se mnou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady Ettel | Web | 29. dubna 2011 v 18:01 | Reagovat

tak si říkám, že chci mít pořád 16 a nikdy neodejít ze školy..taky bych se nerada stala předčasně dospělou a použít všechno co jsem se naučila v tom složitém světe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama