Pod tíhou skutků

22. dubna 2011 v 11:57 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Čím jen začít.Dnešní dokonalé ráno, venčení psa v šedivé mikině, černých teplácích, Vanskách, černých brílích, nákup croissantů.Bylo krásně,doma nikdo.

Další splněný sen.Když jsem si uvědomil, že mám skvělý okruh přátel, když mě povýšili, nebo když sem zjistil, že mám ve třídě nej známky, když jsem se konečně zbavil akné, to všechno byly pocity štěstí, který mě velmi posunuly kupředu.Po tomhle jsem se cítil velmi spokojený, ale přesto jsem vždy snil.Takové ty lehce úchylné sny, které se teď plní.Onen fakt, že mám známost přes půlku kontinentu (viz minulý článek) a včerejší rande s ní, tvoří jeden silný milostný trojúhelník.Vždycky jsem si chtěl zkusit mít několik vztahů naráz, teď toho mám plnou hlavu.
Právě jsem se dodíval na,tento týden už v pořadí třetí, francouzský film.Byl o tom, jak se mladý kluk zamiluje do o dvacet let starší ženy, ona si nakonec uvědomí, že ho miluje, kašle na pověst a žije s ním šťastně až do smrti.
Jestli se mi v létě podaří odletět do Španělska, můj příběh by mohl být velmi podobný.

Najednou jsou prázdniny a je fakt krásně.Počasí jak ze Zoufalých Manželek,nebo Sims2.Nemusím se učit.Byl jsem na chatě, chodím do práce, vídám se z přáteli, píšu si s těmi Španěly a celkově mi přijde můj život dost dost dospělácký.Plánuju si jak s nejlepší kamarádkou, kterou znám už od plenek pojedem do Londýna.Jak s ním prožiju týdny v Barceloně nebo jak se budu v práci naparovat na nové pozici.

Všechno je zase o kus výš, jinde.Ztrácím půdu pod nohama a připadám si jak hrdinak všech romantický filmů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Borůvková | Web | 23. dubna 2011 v 14:22 | Reagovat

Optimistický článek.. :)

2 kidbk | Web | 23. dubna 2011 v 19:02 | Reagovat

Muset si vybrat mezi chlapci a děvčaty je strašlivé, zvláště pak u lidí, kteří potřebují a chtějí oboje. Je fajn, pokud nemusíš dávat někomu přednost a všichni se stávají tvou součástí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama