Bez zájmu

18. prosince 2010 v 11:01 | pan Nedostižný |  mé myšlenkové pohnutky
Achjo.Jedna holka opět šúpatně pochopila můj status.Myslí si že sem gay,ale prej mě vždycky před ostatními obhajuje,no a co?Vždycky ksyž někdo začne pochybovat o mé orientaci,začnu být zlý,bezcitný a hrubý,někdy i podrážděný.Je to proto,že když mám dobrou náladu jsem velmi rozvláčněný,uvolěný a nehlídám se,pak působím teple.Nebaví mě to,pořád obhajovat svou osobu.Lidi sou prostě kreténi.Opravdu si myslím,že většina lidí jsou vymaštěný idioti.Kolem mě jsou dva,možná tři lidi,o kterých si myslím,že jsou chytří.Jenže takoví lidé mají také mouchy.Jsem rozčílen z ostatních.Nejradši,bych opět změnil školu,město,stát,kamarády,práci.Tak je to vždy,když jsem nespokojen,chci utéct,změnit věci.Jak mám přijít s úsměvem do kolektivu,kde si o mě každý druhý myslí bůh ví co.Kde mám brát energii na dodávání si sebevědomí,abych tohle všechno zvládnul?K tomu všemu jsem shodil 4 kila,spím málo,nic nejím.Jsem podrážděný,naštvaný,ale hlavně ztratil jsem zájem.Už mi je jedno,co ve škole.Od nového roku začnu všechno s každým řešit.Jako včera zhnal jsem tak do kouta,že se mnou nemohla ani mluvit.

Zase jsem naštvaný,zase v tom vidím obrovskou sílu.Jít a říct,mluvíš kraviny,je to jinak.Dívej se mi do očí a mluv.Dělej!Mám chuť někomu nakopat prdel.Život není černobílý,ale já se na svět tak dívám.Buď sou ,,moji" lidé,kteří mě mají rádi,kteří mi rozumí,kteří se mnou nemají problém.Pak sou lidi,co se mnou soutěží,pomlouvají mě,nechápou mě.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nezkrotná Lady | Web | 18. prosince 2010 v 12:34 | Reagovat

děkuju, pomalu si to začínam uvědomovat. V mém případě sou slzy uvědoměním slabosti sebe samé. Ale, už mi to je jedno. Děkuju
Jinak, ser na to.. na lidi, na pomluvy. To už se neřeší, vždycky tu nějací takový budou... :)) A ty "agresivitu a podrážděnost" znam moc dobře, vim jaký to je. I já jsem hnusná na ostatní, když o mě pochybujou.. v čem koli ;) Drž se ;)

2 Cady | Web | 18. prosince 2010 v 13:41 | Reagovat

Máš pravdu, lidi jsou kreténi. V tom s tebou naprosto souhlasím. Jsou chvíle, kdy mi příjde, že na světě je to jeden debil vedle druhýho.

To jsi na tom ještě dobře, když myslíš na změnu. Ubožáci jako já myslí na sebevraždu a berou ji jako normální věc.

Good luck.

3 Klárinkaa ** | 18. prosince 2010 v 18:04 | Reagovat

a prosimtě.. teť mi řekni proč tě to tak vzalo?
Co ti je do cizích lidí, sám si řekl, že to jsou dementi .. a máš kolem sebe pár lidí, o kterých si myslíš že jsou chytří ..
Tak proč se zabývat těma ostatníma? Ať si myslej co chtěj.. jejich věc :)
Tak se seber a žij :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama